biuro@komputerowe-pogotowie.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 667 503 955

            Działamy skutecznie
            od 1996 roku
.

Profesjonalny serwis     PC, laptopów, netbooków, tabletów i smartfonów.

HELP Komputerowe Pogotowie istnieje na rynku od grudnia 1996 roku. Przez ponad dwadzieścia lat istnienia nabraliśmy niezbędnego doświadczenia w radzeniu sobie z problemami wynikającymi z użytkowania sprzętu komputerowego. Istnienie i utrzymanie się na rynku przez tyle lat naszej firmy jest gwarancją profesjonalności i uczciwego podejścia do każdego klienta.

      Istniejemy po to, aby ułatwić Państwu pracę i bezproblemowe korzystanie z Waszych komputerów. Dołożyliśmy starań, aby oferta nasza była wszechstronna. Nasze usługi łatwo dostosować do profilu działania każdej firmy i osoby prywatnej: od pojedynczych komputerów po złożone sieci komputerowe. Kierujemy ją do tych z Państwa, którzy cenią sobie bezawaryjną pracę sprzętu komputerowego i nie chcą pozwolić na straty wynikające z jego złego funkcjonowania. zdjecie1

     Naszym Klientom oferujemy różne warianty współpracy: od doraźnej pomocy do stałych umów serwisowych. Nasze ceny są konkurencyjne, a opcje współpracy można dostosować do profilu działania waszego przedsiębiorstwa. Nie skupiamy uwagi tylko na firmach - bliscy nam są też klienci indywidualni, którym również oferujemy nasze profesjonalne usługi.

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i zestawem proponowanych usług. Każdy znajdzie coś adekwatnego do swoich potrzeb. Zapraszamy !!!

Mapa Google
mapka

Widok dojazdu
dojazd-s

HELP Komputerowe Pogotowie

Adres:
    ul. Ząbkowska 40/62 03-735 Warszawa

Telefon komórkowy:
    +48 667 503 955

NIP 534-202-23-49  REGON 147267628

Email

 biuro(małpa)komputerowe-pogotowie.pl